O Nas

P.H.U. GP Grochalski-Pięt Sp.J. została założona w 1993r. Jest to firma rodzinna, opierająca się w 100% na polskim kapitale. Pierwszą z oferowanych usług była sprzedaż paliw płynnych. Następnie nasza działalność została rozszerzona na sprzedaż, obsługę i naprawę samochodów osobowych. Obecnie oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z szeroko rozumianą eksploatacją, użytkowaniem, naprawą oraz sprzedażą pojazdów osobowych, ciężarowych oraz rolniczych.
Lata pracy dostarczyły nam niezbędnego doświadczenia, które teraz gwarantuje wysoką wartość kompleksowej obsługi klientów. Jakość niesionej pomocy klientom zawdzięczamy starannie dobranej kadrze, która nieustannie uczestniczy w podnoszących kwalifikacje szkoleniach. Współpracujemy z wieloma firmami, które są dodatkowym gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego służymy profesjonalną poradą oraz usługą, która w sposób satysfakcjonujący rozwiązuje ich problemy. Przyjeżdżając do nas, Twój problem staje się naszym problemem.