Serwis Nysa

Autoryzowany serwis Fiat i Fiat Professional

Jako autoryzowany serwis samochodów grupy FIAT zapewniamy profesjonalność napraw, a korzystając z naszych usług w czasie podróży samochodem zawsze będziesz czuł się bezpiecznie i pewnie.
Nasza załoga regularnie uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a na wyposażeniu serwisu znajduje się wiele nowoczesnych urządzeń diagnostycznych wspomagających naszą codzienną pracę.

Autoryzowana Stacja Obsługi w Nysie świadczy usługi w zakresie:
⦁ napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych FIAT
⦁ napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych FIAT PROFESSIONAL
⦁ przeglądów okresowych, technicznych, przed zakupem auta
⦁ napraw blacharsko – lakierniczych oraz powypadkowych
⦁ montażu instalacji gazowych (LPG)
⦁ serwisu układów klimatyzacyjnych
⦁ serwisu ogumienia

Więcej informacji na temat usług oferowanych w ASO Fiat pod adresem:
gpnysa.fiat.pl

Kontakt

Autoryzowany serwis Bosch Car Service

Serwis samochodowy w Nysie posiada autoryzację grupy Bosch Car Service. Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.

Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi dla wszystkich marek samochodów w zakresie:
⦁ elektrotechniki
⦁ elektroniki samochodowej
⦁ napraw układów ABS/ASR/ESP
⦁ diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych
⦁ diagnostyki układów hamulcowych
⦁ elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia
⦁ przeglądów okresowych
⦁ obsługi klimatyzacji
⦁ napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł

Więcej informacji na temat usług oferowanych w Bosch Car Service pod adresem: www.gp.bosch-service.pl

Kontakt

Blacharstwo I lakiernictwo

Nasz serwis od wielu lat prowadzi naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów wszystkich marek. Naprawy blacharsko lakiernicze dokonywane są z zachowaniem technologii producenta pojazdów zarówno w zakresie zastosowania części zamiennych, jak i materiałów lakierniczych. Wykwalifikowana kadra wykorzystująca profesjonalne urządzenia jest gwarantem wysokiego poziomu wykonanej naprawy.

Zakład należy do Sieci Naprawczej P.Z.U. S.A.

Zapewniamy:
⦁ pełny zakres usług blacharsko-lakierniczych dla wszystkich marek samochodów
⦁ bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych
⦁ samochód zastępczy na czas wykonywania naprawy
⦁ holowanie pojazdów
⦁ krótki czas naprawy

Kontakt

Montaż instalacji gazowych

Montaż oferowanych przez nas instalacji wykonujemy w oparciu o pełne i nowoczesne wyposażenie, co w połączeniu z dobrze przygotowaną technicznie załogą zapewnia profesjonalne podejście do każdego samochodu.

Pod patronatem pionu techniki i jakości AUTO GAZ ŚLĄSK Sp. z o.o. przeprowadzamy badania poszczególnych instalacji gazowych. Po spełnieniu obowiązujących norm i wymagań instalacje zostają dopuszczone do montażu w samochodach będących w okresie gwarancji. Dokonujemy instalacji gazowych również w samochodach po okresie gwarancji.

Po wykonaniu montażu i kalibracji samochód jest sprawdzany w naszej stacji kontroli pojazdów pod względem toksyczności spalin i szczelności. Przy odbiorze samochodu po wykonaniu montażu przeprowadzany jest instruktaż klienta.

Kontakt

Naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników

Od wielu lat zajmujemy się naprawą i regeneracją alternatorów oraz rozruszników. Naszemu doświadczeniu zaufało wiele lokalnych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu i dostępności do części zamiennych jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów naszych klientów.

Regenerujemy alternatory i rozruszniki do:
⦁ samochodów osobowych
⦁ samochodów dostawczych
⦁ samochodów ciężarowych
⦁ maszyn rolniczych
⦁ maszyn budowlanych

Kontakt

Regeneracja głowic

Wybór naszego serwisu daje gwarancję, że usługa zostanie wykonana z należytą starannością, a silnik odzyska niezawodność. Do naprawy używamy oryginalnych części zamiennych lub wykonanych przez renomowane firmy. Wszystkie części i materiały używane do naprawy rozrządu oraz regeneracji i naprawy głowic posiadają atesty i certyfikaty jakościowe.

Oferujemy szeroki zakres prac szlifierskich do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników, maszyn budowlanych. Świadczymy także usługi w zakresie:
⦁ sprawdzania szczelności głowic
⦁ planowania głowic
⦁ regulacji luzów zaworowych
⦁ pełnej regeneracji głowic

Kontakt

Regeneracja wtryskiwaczy i pomp wysokiego ciśnienia Common Rail

Wykonujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy Common Rail samochodów z oznaczeniami silnika: HDI, CDI, DCI, TDCI, TDI, CRDI, CDTI, CTDI, JTD.

Zakres oferowanych usług obejmuje:
⦁ sprawdzanie
⦁ naprawę
⦁ regenerację
⦁ kodowanie

Kontakt

Serwis Turbosprężarek

Nasza firma zajmuje się regeneracją, diagnostyką, skupem oraz sprzedażą turbosprężarek do wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników przemysłowych.

Na regenerowane turbosprężarki udzielamy 12 miesięcznej gwarancji!

Kontakt

Serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych

Zajmujemy się naprawami i diagnostyką samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do testowania wszystkich marek samochodów ciężarowych i dostawczych.
Wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy blacharsko – lakiernicze i kompleksowe naprawy silników. Dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych do wszystkich typów aut ciężarowych i dostawczych.Naprawiane są u nas m. in.:
⦁ układy kierownicze
⦁ hamulce
⦁ skrzynie biegów
⦁ sprzęgła
⦁ mosty
⦁ pneumatyka
⦁ kłady zasilania
⦁ silniki
⦁ instalacje elektryczne i elektroniczne
⦁ klimatyzacje

Kontakt

Pomoc drogowa

Świadczymy usługi w zakresie przewozu i holowania aut osobowych oraz dostawczych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapewniamy fachową pomoc w kryzysowych sytuacjach. Oferujemy także monitorowany parking, na którym samochód bezpiecznie czeka na odbiór.

Kontakt